MAG250/254 reciver
MAG 250

[Image: mkd8p1.jpg]
Set-top box MAG-250 je multimedijalni uređaj poslednje generacije najviših tehnoloških dostignuća koji pored svoje višenamenske funkcionalnosti  korišćenja širokopojasnog pristupa globalnoj mreži, obezbedjuje nenadmašnu praktičnost korišćenja interaktivne digitalne televizije.
Jedna od sjajnih karakteristika IPTV set-top box-a je sposobnost da pretvori bilo koji video format ulaznog signala u stabilno prenosenu sliku na ekran televizora. Uređaj podržava video visoke rezolucije (Full HD 1080) I sve moderne kodeke kao i sve tipove filmskih prevoda.

Po meni jedan  najboljih recivera za gledanje IPTV-a, bolji od bilo kojeg enigma2 uredjaja, dreamboxova i vecine android uredjaja.

STAVLJANJE LSTE NA MAG UREDJAJ:

Lista se stavlja na taj nacin da procitate mac adresu koja se nalazi na poledjini uredjaja, posaljete nam tu mac adresu e-mailom,mi je unesemo u nas susatv, tada mi vama posaljemo portal link koji se unosi u :

Setup => Servers => Portals=> Portal URLtu unesete taj URL link sto smo vam poslali i kliknete na daljinskom slijedecu tipku koja lici na kucicu, pitat ce vas da li zelite spremiti portal,kliknete na OK i resetirate Mag uredjaj i u glavnom izborniku za IPTV ce vam se ucitati lista.

[Image: 2wm27ht.png]

U slucaju da ne znate kako se ukljucuje tipkovnica na mag uredjaju stisnite ovo dugme na vasem daljinskom uredjaju mag recivera:
[Image: esunwz.png]

U slucaju da ne znate sta koja tipka predstavlja na daljinskom evo vam slika na kojoj je sve objasnjeno:
[Image: 20h0zug.jpg]
  Reply
(06.05.2016, 18:10)Manipulator Wrote: MAG 250

Set-top box MAG-250 je multimedijalni uređaj poslednje generacije najviših tehnoloških dostignuća koji pored svoje višenamenske funkcionalnosti  korišćenja širokopojasnog pristupa globalnoj mreži, obezbedjuje nenadmašnu praktičnost korišćenja interaktivne digitalne televizije.
Jedna od sjajnih karakteristika IPTV set-top box-a je sposobnost da pretvori bilo koji video format ulaznog signala u stabilno prenosenu sliku na ekran televizora. Uređaj podržava video visoke rezolucije (Full HD 1080) I sve moderne kodeke kao i sve tipove filmskih prevoda.

Po meni jedan  najboljih recivera za gledanje IPTV-a, bolji od bilo kojeg enigma2 uredjaja, dreamboxova i vecine android uredjaja.

MAG 254 dali je on kompatibilan?
  Reply
(09.05.2016, 08:40)Nikola1989 Wrote:
(06.05.2016, 18:10)Manipulator Wrote: MAG 250

MAG 254 dali je on kompatibilan?

Jeste,naravno,na sve magove se moze IPTV lista staviti. Prednost maga254 je ta sto se na njega moze staviti i m3u fajl,tj moze se custom lista po zelji staviti.
Znaci uzmete listu,otvorite je preko notepad ++, obrisete kanale koje ne zelite i cak mozete i sami sebi grupe napraviti ili neki program prebaciti u neku drugu grupu..
  Reply
Stigao MAG254 i lista radi sve savrseno!
  Reply
(14.05.2016, 21:28)Nikola1989 Wrote: Stigao MAG254 i lista radi sve savrseno!

Ajd super,ja sam ti listu produzio tu sto imas odma na 6 mjeseci kako si trazio..pozz
  Reply
Prvi post updejtan...
  Reply
Da li je kompatibilan ovaj android box:

BUZZTV XPL 3000 BASIC NOUGAT* ANDROID HD 4K TV BOX
  Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)